Opis produktu: Simon Akord Gniazdo antenowe SAT-SAT-RTV końcowe satynowy AZAR+SAT3.1-P2/29 KONTAKT
| Seria | Simon Akord |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo antenowe SAT-SAT-RTV satelitarne podwójne |
| Kolor | satynowy, metalizowany |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | wtyk, zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000439 Gniazdo antenowe |
| Nadruk/Piktogram | SAT-SAT-RTV |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 80.5mm |
| Szerokość produktu | 90mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Głębokość wbudowania | 29mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787818470 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.6cm |
| Waga jedn. | 0.1086kg |
| EAN13 opak. | 5902787818470 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | gniazdo końcowe |
| Zakres częstotliwości | 5-2400MHz |
| Pokrywa gniazda | kompletna obudowa |
| Liczba wyjść | 3 |
| Tłumienie przyłączeniowe dla 860 MHz | 1dB |
| Tłumienie przyłączeniowe dla 2150 MHz | 2dB |
Opis serii
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do zasilania zdalnego | tak |
| Kolor | Beżowy |
| Liczba gniazd | 3 |
| Model | Gniazdo końcowe |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Tłumienie wejściowe dla 2150 MHz | 2 dB |
| Tłumienie wejściowe dla 860 MHz | 1 dB |