Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 232,47 zł brutto
Twoja cena 144,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,55 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 56,58 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 102,46 zł brutto
Twoja cena 63,53 zł brutto
Do koszykaCena: |
8,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,15 |
zł netto |
Cena: |
10,02 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,02 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
900 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Akord Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem 16A 250V zaciski śrubowe biały AGZ1E/11 AGZ1e/11 KONTAKT
| Seria | Simon Akord |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 80.5mm |
| Szerokość produktu | 90mm |
| Głębokość produktu | 37.5mm |
| Głębokość wbudowania | 25.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787568573 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.3cm |
| Waga jedn. | 0.06048kg |
| EAN13 opak. | 5902787568573 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
| Pokrywa gniazda | kompletna obudowa |
| Klapka uchylna | nie |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon Akord Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem 16A 250V zaciski śrubowe biały AGZ1E/11 AGZ1e/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
8577,AGZ1E_11 -
m/download/23629983/8577-agz1e-11.pdf [37.28 kB]
K-S_253C_2023_PL_EN_SK_Socket-outlets_Akord -
m/download/23644694/k-s-253c-2023-pl-en-sk-socket-outlets-akord.pdf [1.85 MB]
559538a213edd_Simon_Akord -
m/download/23661897/559538a213edd-simon-akord.pdf [1.65 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Akord Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem 16A 250V zaciski śrubowe biały AGZ1E/11 AGZ1e/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1527brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
23 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1253brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
110 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1670brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2970 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2389brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
111 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1380brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4401brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2232brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
42 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8920brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
856brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
71 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
841brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
267 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2461brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2529brutto |
|
35 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2461brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2652brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
21 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8920brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon Akord Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem 16A 250V zaciski śrubowe biały AGZ1E/11 AGZ1e/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
408brutto |
|
179 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2372brutto |
|
3323 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
075brutto |
|
121 SZT |
24h |
|
11336 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1331brutto |
|
8 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1115brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
792 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135