Polecane
Cena: |
38,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,37 |
zł netto |
Cena: |
47,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
47,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
134 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Detail Ramka 2-krotna Detail ORIGINAL-premium GRAFIT / podstawa Aluminiowa 8200620-238 KONTAKT
| Seria | Simon 82 Detail |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 2- krotna |
| Kolor | grafit |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy |
| Wysokość produktu | 94mm |
| Szerokość produktu | 165mm |
| Głębokość produktu | 13mm |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053118511 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 1.7cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 17cm |
| Waga jedn. | 0.09kg |
| EAN13 opak. | 8421053118511 |
| Liczba modulów | 2 |
| Kol.podst. | podstawa Aluminiowa |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Detail Ramka 2-krotna Detail ORIGINAL-premium GRAFIT / podstawa Aluminiowa 8200620-238 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Czarny |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
13417,8200620-238 -
m/download/23635024/13417-8200620-238.pdf [40.20 kB]
UES0019 -
m/download/23646455/ues0019.pdf [955.63 kB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23655286/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
8200620 -
m/download/23655287/8200620.max [868.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Detail Ramka 2-krotna Detail ORIGINAL-premium GRAFIT / podstawa Aluminiowa 8200620-238 KONTAKT
Osoby, które kupiły produkt Simon 82 Detail Ramka 2-krotna Detail ORIGINAL-premium GRAFIT / podstawa Aluminiowa 8200620-238 KONTAKT kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135