Polecane
Cena: |
10,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,98 |
zł netto |
Cena: |
13,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Pokrywa gniazda Mini jack + 2 RCA biały 8201092-030 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | pokrywa do gniazda Mini jack + 2 RCA |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000193 Pokrywa dekoracyjna do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053121795 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 6cm |
| Szer. opak. jedn. | 7.7cm |
| Dł. opak. jedn. | 7.7cm |
| Waga jedn. | 0.026kg |
| EAN13 opak. | 8421053121795 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Pokrywa gniazda Mini jack + 2 RCA biały 8201092-030 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
DZ_3780001 -
m/download/18731038/dz-3780001.pdf [477.31 kB]
UES0006_multimedia HDMI -
m/download/18731039/ues0006-multimedia-hdmi.pdf [336.64 kB]
8201092 -
m/download/18731040/8201092.max [1,012.00 kB]
UES0006 -
m/download/22052855/ues0006.pdf [459.97 kB]
Tlumaczenie UES0006 -
m/download/22052856/tlumaczenie-ues0006.pdf [710.43 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Pokrywa gniazda Mini jack + 2 RCA biały 8201092-030 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135