Polecane
Cena: |
183,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
183,96 |
zł netto |
Cena: |
226,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
226,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Odace Termostat obrotowy z czujnikiem podłogowym biały S520507 SCHNEIDER
Termostat elektroniczny obrotowy z czujnikiem zewnętrznym w kolorze białym serii Odace Schneider Electric o numerze katalogowym S520507.Zalety termostatu elektronicznego:
Parametry techniczne: Odace Termostat obrotowy z czujnikiem podłogowym biały S520507 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 9003 |
| Charakterystyka sterowania | Inne |
| Czujnik zewnętrzny | tak |
| Do instalacji chłodniczych | tak |
| Działanie/napęd | Obrót |
| Głębokość | 50.9 mm |
| Histereza regulowana | nie |
| Kolor | Biały |
| Liczba wyjść chłodzenia | 1 |
| Liczba wyjść grzania | 1 |
| Maksymalne napięcie na stykach | 230 V |
| Maksymalne obciążenie styków | 8 A |
| Model | Włącz/Wyłącz |
| Ogrzewanie | tak |
| Rodzaj czujnika | Czujnik rezystancyjny |
| Rodzaj połączenia | Trój-/czteroprzewodowy |
| Rodzaj styku | Styk przełączny (NO/NC) |
| Rodzaj źródła zasilania | 230 V AC |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 71 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wysokość | 71 mm |
| Z obiegiem CWU | nie |
| Z odbiornikiem | nie |
| Z odczytem temperatury | tak |
| Z sygnalizatorem dźwiękowym | nie |
| Z wyświetlaczem | nie |
| Zakres pomiarowy | 5 - 45 °C |
| Zakres wartości histerezy | 0.5 - 0.5 K |
Pliki do pobrania
S520507_document -
m/download/17949482/s520507-document.pdf [75.73 kB]
503_CE -
m/download/17856172/503-ce.pdf [404.01 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Odace Termostat obrotowy z czujnikiem podłogowym biały S520507 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135