Polecane
Cena: |
355,17 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
355,17 |
zł netto |
Cena: |
436,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
436,86 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Niloe Ładowarka Indukcyjna 1000 Ma + Usb 2400 Ma 664797 Produkt wycofany LEGRAND
- Mechanizmy dostarczane z uchwytem montażowym- Do wyposażenia w ramkę - Montaż na wkręty Indukcyjna stacja ładująca 5V - 1000 mA + USB 5V – 2400 mA. Umożliwia szybkie ładowanie smartfona przystosowanego do ładowania indukcyjnego.- Wyposażona w 2 anteny umożliwiające natychmiastowe sparowanie ze smartfonem- Powierzchnia uchwytu 50 x 80 mm wykończona materiałem antypoślizgowym- Kąt nachylenia stacji 10°- Czas indukcyjnego ładowania smartfona do 80% pojemności < 2 godziny- Czas indukcyjnego ładowania smartfona do 100% pojemności < 2 godziny i 45 minut- Wykończenie metaliczneStacja spełnia wymagania norm WPC QI, EN 62479 oraz norm ochrony ludzi przed polem elektromagnetycznym (repozytorium INCNIRP). Nie interferuje z innymi rodzajami transmisji bezprzewodowych (ZigBee, TNT, 4G GSM)
Opis serii
Parametry techniczne: Niloe Ładowarka Indukcyjna 1000 Ma + Usb 2400 Ma 664797 Produkt wycofany LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Rodzaj zasilacza USB | Bezprzewodowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 7015 |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Głębokość osprzętu | 88 mm |
| Kolor | Antracyt |
| Liczba wyjść | 2 |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 1000 mA |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Rodzaj zasilania USB | Bezprzewodowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 70 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość osprzętu | 136 mm |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zakres napięcia pracy | 220 - 250 V |
Pliki do pobrania
664797_dokumentacja_techniczna_en[1].pdf [2022-09-14 13:08, 161.06 kB]
664797_instrukcja_en[1].pdf [2022-09-14 13:08, 526.58 kB]
664797_instrukcja_obslugi[1].pdf [2022-09-14 13:08, 904.86 kB]
kg837[1].pdf [2022-09-14 13:07, 2.80 MB]
F02383EN-00 -
m/download/17296192/f02383en-00.pdf [161.10 kB]
LE09621AB -
m/download/17296193/le09621ab.pdf [904.86 kB]
LE09621AC -
m/download/17296194/le09621ac.pdf [453.68 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Niloe Ładowarka Indukcyjna 1000 Ma + Usb 2400 Ma 664797 Produkt wycofany LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135