Polecane
Cena: |
25,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,02 |
zł netto |
Cena: |
30,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Niloe Przycisk Podwójny Przełączny No/Nc 6A Kremowy 764608 LEGRAND
Przyciski Niloe - Mechanizmy dostarczane z klawiszami, pazurkami i uchwytem montażowym- Do wyposażenia w ramkę- Montaż na wkręty lub pazurkiPrzycisk podwójny 6 A: :- Możliwość przekształcenia w łącznik podświetlany z lampką o nr ref. 764521- Zaciski automatyczne- Kremowy
Opis serii
Parametry techniczne: Niloe Przycisk Podwójny Przełączny No/Nc 6A Kremowy 764608 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 45.5 mm |
| Kolor | Beżowy |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba dźwigni | 2 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Przycisk szeregowy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 1013 |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 75.8 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 75.8 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podświetleniem | nie |
Pliki do pobrania
764607_08_12_22_karta_katalogowa_enpdf[1].pdf [2022-09-14 13:09, 783.74 kB]
a3683a[1].pdf [2022-09-14 13:08, 225.07 kB]
hk_b_1101_01_2017[1].pdf [2022-09-14 13:07, 299.90 kB]
kg832[1].pdf [2022-09-14 13:07, 2.03 MB]
F02187EN-01 -
m/download/22608228/f02187en-01.pdf [721.10 kB]
LGXEEBIQSY -
m/download/22608230/lgxeebiqsy.pdf [589.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Niloe Przycisk Podwójny Przełączny No/Nc 6A Kremowy 764608 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135