Polecane
Cena: |
69,25 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,24 |
zł netto |
Cena: |
85,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
85,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Niloe/Niloe Selection Podwójne Gniazdo Ładowania Usb 5V 2400 Ma Białe 764594 LEGRAND
- Mechanizmy dostarczane z plakietką, pazurkami i uchwytem montażowym - Do wyposażenia w ramkę - Montaż na wkręty lub pazurki - Do instalacji w puszce podtynkowej o głębkości minimum 40 mm- Dostarczany bez przewoduGniazdo 2 x USB Typ A+A - 3 A- Parametry wyjściowe: 5 V - 3 A - Zasilanie gniazda: 100-240 VA 50-60 Hz- Pozwala na szybkie ładowanie telefonów, smartfonów, tabletów, odtwarzaczy MP3 i MP4 - Zużycie energii w trybie pasywnem: <0m1 W, II klasa SELV- Do instalacji w puszce podtynkowej o głębokości minimum 40 mm- Biały
Opis serii
Parametry techniczne: Niloe/Niloe Selection Podwójne Gniazdo Ładowania Usb 5V 2400 Ma Białe 764594 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba portów USB-C | 0 |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Rodzaj zasilacza USB | AA |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9003 |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Głębokość osprzętu | 42 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Liczba wyjść | 2 |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 3000 mA |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Pobór mocy | 0.068 W |
| Rodzaj zasilania USB | AA |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 76 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość osprzętu | 76 mm |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zakres napięcia pracy | 100 - 240 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 5 - 5 V |
Pliki do pobrania
764594_dokumentacja_techniczna_en[1].pdf [2022-09-14 13:09, 241.04 kB]
bk_k_0260_02_2018[1].pdf [2022-09-14 13:07, 958.22 kB]
kg837[1].pdf [2022-09-14 13:07, 2.80 MB]
F02165EN-01 -
m/download/22619101/f02165en-01.pdf [229.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Niloe/Niloe Selection Podwójne Gniazdo Ładowania Usb 5V 2400 Ma Białe 764594 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135