Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 93,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 60,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 58,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 369,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 199,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 63,53 zł brutto
Do koszykaCena: |
20,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,93 |
zł netto |
Cena: |
25,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
25 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER K.1 Płytka czołowa gn antracyt 2/3wyj antracyt mat lakierowana 12017016 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2795975/0/hager_12017016_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER K.1 Płytka czołowa gn antracyt 2/3wyj antracyt mat lakierowana 12017016 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Połączenia izolowane | nie |
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do liczby gniazd/złączy | 2 |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 7 mm |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Antracyt |
| Konfiguracja elementów | Plakietka centralna |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 0 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 7021 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 70.5 mm |
| Uchwyt transportowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 55.5 mm |
| Z gniazdami/złączami | nie |
| Z nadrukiem | nie |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
hager_12017016_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 22:42, 248.94 kB]
PDS_12017016_3301_pl-PL -
m/download/23387866/pds-12017016-3301-pl-pl.pdf [103.18 kB]
rohs_declaration_12017016_en-GB -
m/download/23387867/rohs-declaration-12017016-en-gb.pdf [42.12 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_332_WA_2022_V1_0 -
m/download/23387868/hager-deklaracja-ce-332-wa-2022-v1-0.pdf [268.79 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER K.1 Płytka czołowa gn antracyt 2/3wyj antracyt mat lakierowana 12017016 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9610brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2240brutto |
|
52 SZT |
24h |
|
64 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3867brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9460brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5209brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
29 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7719brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8375brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8732brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3810brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8368brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5359brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7288brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7932brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1406brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
38 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1920brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER K.1 Płytka czołowa gn antracyt 2/3wyj antracyt mat lakierowana 12017016 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8375brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3222brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
88 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2532brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
71 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1567brutto |
|
182 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5035brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2486brutto |
|
63 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5043brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
52 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2240brutto |
|
52 SZT |
24h |
|
64 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
25254brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3158brutto |
|
51 SZT |
24h |
|
308 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5301brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
79 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3230brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
129 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4031brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
192 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2419brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135