Opis produktu: Simon Basic Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem bryzgoszczelne IP44 16A 250V zaciski śrubowe. Klapka transparentna biały BMGZ1B.01/11A BMGZ1B.01/11a KONTAKT
| Seria | Simon Basic |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 50mm |
| Głębokość wbudowania | 28mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787571573 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 5.5cm |
| Waga jedn. | 0.083kg |
| EAN13 opak. | 5902787571573 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Klapka uchylna | tak |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon Basic Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem bryzgoszczelne IP44 16A 250V zaciski śrubowe. Klapka transparentna biały BMGZ1B.01/11A BMGZ1B.01/11a KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z pokrywą uchylną | tak |
Pliki do pobrania
5956,BMGZ1B.01_11A -
m/download/23626372/5956-bmgz1b-01-11a.pdf [55.07 kB]
K-S_234J_2024_PL_EN_CZ_SK Gniazd_wty BASIC NR -
m/download/23645333/k-s-234j-2024-pl-en-cz-sk-gniazd-wty-basic-nr.pdf [4.62 MB]
Broszura_Simon_Basic -
Produkty z tej samej kategorii co Simon Basic Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem bryzgoszczelne IP44 16A 250V zaciski śrubowe. Klapka transparentna biały BMGZ1B.01/11A BMGZ1B.01/11a KONTAKT