Opis produktu: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* z czujnikiem ruchu (0,64 W) Barwa ciepła biała 3100K Szampański mat TOSC3K14.01/144 KONTAKT
Parametry techniczne: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* z czujnikiem ruchu (0,64 W) Barwa ciepła biała 3100K Szampański mat TOSC3K14.01/144 KONTAKT
Pliki do pobrania
15409,TOSC3K14.01_144 -
m/download/23639994/15409-tosc3k14-01-144.pdf [63.01 kB]
K-S_297A_2023_PL_EN_CZ_SK Sygn_osw S55 NR -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* z czujnikiem ruchu (0,64 W) Barwa ciepła biała 3100K Szampański mat TOSC3K14.01/144 KONTAKT