Opis produktu: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* (0,56 W) Barwa zimna biała 5900K Aluminium mat TOS5K14.01/143 KONTAKT
Parametry techniczne: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* (0,56 W) Barwa zimna biała 5900K Aluminium mat TOS5K14.01/143 KONTAKT
Pliki do pobrania
15396,TOS5K14.01_143 -
m/download/23639923/15396-tos5k14-01-143.pdf [51.41 kB]
K-S_297A_2023_PL_EN_CZ_SK Sygn_osw S55 NR -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* (0,56 W) Barwa zimna biała 5900K Aluminium mat TOS5K14.01/143 KONTAKT