Opis produktu: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* z czujnikiem ruchu (0,64 W) Barwa ciepła biała 3100K Biały mat TOSC3K14.01/111 KONTAKT
Parametry techniczne: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* z czujnikiem ruchu (0,64 W) Barwa ciepła biała 3100K Biały mat TOSC3K14.01/111 KONTAKT
Pliki do pobrania
15405,TOSC3K14.01_111 -
m/download/23639970/15405-tosc3k14-01-111.pdf [54.04 kB]
K-S_297A_2023_PL_EN_CZ_SK Sygn_osw S55 NR -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* z czujnikiem ruchu (0,64 W) Barwa ciepła biała 3100K Biały mat TOSC3K14.01/111 KONTAKT