Opis produktu: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* (0,42 W) Barwa ciepła biała 3100K Czarny mat TOS3K14.01/149 KONTAKT
Parametry techniczne: Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* (0,42 W) Barwa ciepła biała 3100K Czarny mat TOS3K14.01/149 KONTAKT
Pliki do pobrania
15374,TOS3K14.01_149 -
m/download/23639843/15374-tos3k14-01-149.pdf [44.48 kB]
K-S_297A_2023_PL_EN_CZ_SK Sygn_osw S55 NR -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 55 Oprawa oświetleniowa LED 14V* (0,42 W) Barwa ciepła biała 3100K Czarny mat TOS3K14.01/149 KONTAKT