Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 99,00 zł brutto
Twoja cena 95,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 113,16 zł brutto
Twoja cena 50,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,01 zł brutto
Twoja cena 72,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 61,99 zł brutto
Twoja cena 39,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 613,77 zł brutto
Twoja cena 392,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszykaCena: |
2,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,45 |
zł netto |
Cena: |
3,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
116 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Wkładka uszczelniająca do łączników 2-klawiszowych IP44 CU1W KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | uszczelka do łączników dwuklawiszowych |
| Klasa ETIM | EC002554 Wyposażenie dodatkowe do łączników instalacyjnych |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787852177 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z przywieszką |
| Wys. opak. jedn. | 14.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.5cm |
| Waga jedn. | 0.0045kg |
| EAN13 opak. | 5902787852177 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 16cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Wkładka uszczelniająca do łączników 2-klawiszowych IP44 CU1W KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| numer indeksu | WC-U1Wxxxxxxx-11xx |
| opis kategorii | Osp.uzup.Simon10 |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
13157,CU1W -
m/download/23634792/13157-cu1w.pdf [28.91 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23644513/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23654631/broszura-simon10.pdf [2.85 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Wkładka uszczelniająca do łączników 2-klawiszowych IP44 CU1W KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
931brutto |
|
234 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1438brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
199 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2000brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
692 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6026brutto |
|
37 SZT |
24h |
|
134 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
102 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1293brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
219 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
765brutto |
|
394 SZT |
24h |
|
402 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1027brutto |
|
94 SZT |
24h |
|
148 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4968brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
771brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
272 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1825brutto |
|
16 SZT |
24h |
|
118 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3333brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
38 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
996brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
55 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1571brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
23 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2958brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
90 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Wkładka uszczelniająca do łączników 2-klawiszowych IP44 CU1W KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1298brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
609brutto |
|
136 SZT |
24h |
|
524 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2469brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1155brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
253 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1093brutto |
|
625 SZT |
24h |
|
790 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135