Polecane
Cena: |
7,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,20 |
zł netto |
Cena: |
8,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,86 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Asfora gniazdo pojedyncze bez uziemienia biały EPH3000121 SCHNEIDER
Gniazdo pojedyncze bez uziemienia w kolorze białym, serii Asfora, marki Schneider Electric, o numerze katalogowym EPH3000121. Długie i solidne pazury utrzymywane są za pomocą metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co ułatwia montaż oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej. Zaciski w gniazdach zasilających oznaczone są w czytelny sposób oraz umieszczone są w jednej linii, dzięki czemu znacznie prostsze staje się ułożenie podłączonych kabli przed zamocowaniem gniazda w puszce instalacyjnej (zmniejszenie efektu prężenia przewodów). Zwarta i solidna zabudowa mechanizmu minimalizuje ryzyko przypadkowego kontaktu z elementami pod napięciem i uniemożliwia wypadanie elementów nawet przy całkowitym odkręceniu śrub zacisków. Dodatkowo, solidna ramka montażowa wykonana z galwanizowanego metalu posiada nacięcia ułatwiające pozycjonowanie. Produkt może być instalowany w ramkach wielokrotnych. Asfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o eleganckim kształcie oraz szerokiej funkcjonalności. Dostepna jest w 6 kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz oraz antracyt, co pozwala stworzyć 36 kombinacji kolorystycznych. Prosta forma, szeroki asortyment oraz szybka i łatwa instalacja to zalety serii Asfora.
Opis serii
Parametry techniczne: Asfora gniazdo pojedyncze bez uziemienia biały EPH3000121 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do pracy w ciężkich warunkach zgodnie z VDE | nie |
| Ze stykiem ochronnym | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 42 mm |
| Izolowane | nie |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba aktywnych styków (okrągłych) | 0 |
| Liczba aktywnych styków (płaskich) | 0 |
| Liczba faz | 1 |
| Liczba gniazd z przełącznikiem | 0 |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model zamykany | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Obrócona wkładka centralna | nie |
| Ochrona przed prądem przetężeniowym | nie |
| Okrągły styk ochronny | nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styk ochronny | nie |
| Szerokość osprzętu | 83 mm |
| Typ połączenia | Inne |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 83 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z funkcją pętli (loop through) | nie |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z mechanizmem wyrzutu wtyczki | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Z oświetleniem funkcyjnym | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem USB | nie |
| Z zabezpieczeniem przed dziećmi | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie specjalne | Bez specjalnego zasilania |
Pliki do pobrania
EPH3000121_document -
m/download/17947018/eph3000121-document.pdf [77.40 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998328/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1003543-2 -
m/download/17855546/1003543-2.pdf [929.07 kB]
Internal PEP ENVPEP1810007_V1-EN -
m/download/17855545/internal-pep-envpep1810007-v1-en.pdf [355.85 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Asfora gniazdo pojedyncze bez uziemienia biały EPH3000121 SCHNEIDER
Osoby, które kupiły produkt Asfora gniazdo pojedyncze bez uziemienia biały EPH3000121 SCHNEIDER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135