Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 75,28 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 429,00 zł brutto
Twoja cena 402,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 87,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 369,00 zł brutto
Twoja cena 369,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 6,43 zł brutto
Twoja cena 5,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 68,14 zł brutto
Twoja cena 42,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszykaCena: |
27,74 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,74 |
zł netto |
Cena: |
34,12 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
24 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Asfora gniazdo antenowe RTV końcowe 1dB bez ramki biały EPH3300721 SCHNEIDER
Gniazdo RTV końcowe, tłumienie 1dB, w kolorze białym, serii Asfora, marki Schneider Electric, o numerze katalogowym EPH3300721. Podłączenie przewodów za pomocą zacisków bezgwintowych. Mechanizm gniazda antenowego posiada czytelne oznaczenie zacisków ułatwiające podłączenie. Dodatkowo, solidna ramka montażowa wykonana z galwanizowanego metalu. Produkt może być instalowany w ramkach wielokrotnych. Asfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o eleganckim kształcie oraz szerokiej funkcjonalności. Dostepna jest w 6 kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz oraz antracyt, co pozwala stworzyć 36 kombinacji kolorystycznych. Prosta forma, szeroki asortyment oraz szybka i łatwa instalacja to zalety serii Asfora.
Opis serii
Parametry techniczne: Asfora gniazdo antenowe RTV końcowe 1dB bez ramki biały EPH3300721 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do liczby gniazd/złączy | 2 |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 39 mm |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 10 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Uchwyt transportowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z gniazdami/złączami | nie |
| Z nadrukiem | nie |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
EPH3300721_document -
m/download/17948604/eph3300721-document.pdf [117.33 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998354/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1003596-1 -
m/download/17855901/1003596-1.pdf [900.03 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Asfora gniazdo antenowe RTV końcowe 1dB bez ramki biały EPH3300721 SCHNEIDER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6766brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1611brutto |
|
51 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1715brutto |
|
19 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1305brutto |
|
36 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17627brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2876brutto |
|
21 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
848brutto |
|
1924 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3697brutto |
|
36 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1873brutto |
|
92 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
503brutto |
|
995 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2729brutto |
|
9 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2631brutto |
|
14 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Asfora gniazdo antenowe RTV końcowe 1dB bez ramki biały EPH3300721 SCHNEIDER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
689brutto |
|
640 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
888brutto |
|
1815 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
466brutto |
|
1123 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1215brutto |
|
307 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
848brutto |
|
1924 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
475brutto |
|
459 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
840brutto |
|
89 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
915brutto |
|
212 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4443brutto |
|
69 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1453brutto |
|
586 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135
