Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 613,77 zł brutto
Twoja cena 392,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 102,46 zł brutto
Twoja cena 63,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 87,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszykaCena: |
36,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,12 |
zł netto |
Cena: |
44,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
69 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Asfora gniazdo komputerowe RJ45 kat.5e UTP biały EPH4300721 SCHNEIDER
Gniazdo komputerowe RJ45 kategorii 5e w kolorze białym, serii Asfora, marki Schneider Electric, o numerze katalogowym EPH4300721. Długie i solidne pazury utrzymywane są za pomocą metalowych prowadnic w pozycji pionowej, co ułatwia montaż oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas mocowania mechanizmu w puszce instalacyjnej. Mechanizm posiada czytelne oznaczenie zacisków ułatwiające podłączenie. Dodatkowo, solidna ramka montażowa wykonana z galwanizowanego metalu posiada nacięcia ułatwiające pozycjonowanie. Produkt może być instalowany w ramkach wielokrotnych. Asfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o eleganckim kształcie oraz szerokiej funkcjonalności. Dostepna jest w 6 kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz oraz antracyt, co pozwala stworzyć 36 kombinacji kolorystycznych. Prosta forma, szeroki asortyment oraz szybka i łatwa instalacja to zalety serii Asfora.
Opis serii
Parametry techniczne: Asfora gniazdo komputerowe RJ45 kat.5e UTP biały EPH4300721 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do liczby gniazd/złączy | 1 |
| Głębokość osprzętu | 38 mm |
| Gniazda ekranowane | nie |
| Kanał instalacyjny | nie |
| Kategoria | 5E |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Montaż natynkowy | nie |
| Rodzaj złącza wtykowego | RJ45 8(8) |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu połączenia ekranowanego | Inne |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Zacisk nożowy IDC |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z polem tekstowym | nie |
Pliki do pobrania
EPH4300721_document -
m/download/17948475/eph4300721-document.pdf [94.80 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998388/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1003691-0 -
m/download/17856113/1003691-0.pdf [883.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Asfora gniazdo komputerowe RJ45 kat.5e UTP biały EPH4300721 SCHNEIDER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9890brutto |
|
7 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4483brutto |
|
25 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
501brutto |
|
422 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2978brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17627brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2900brutto |
|
22 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
260brutto |
|
1317 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7305brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3301brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6799brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1633brutto |
|
18 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1127brutto |
|
113 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
465brutto |
|
495 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
888brutto |
|
1808 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1175brutto |
|
18 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Asfora gniazdo komputerowe RJ45 kat.5e UTP biały EPH4300721 SCHNEIDER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3412brutto |
|
24 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1453brutto |
|
586 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
840brutto |
|
89 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1215brutto |
|
307 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
475brutto |
|
459 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
915brutto |
|
210 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
848brutto |
|
1924 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
689brutto |
|
639 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
466brutto |
|
1120 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
888brutto |
|
1808 szt |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135
