Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 129,15 zł brutto
Twoja cena 102,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 97,60 zł brutto
Twoja cena 67,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 128,17 zł brutto
Twoja cena 87,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,06 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 180,81 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 289,00 zł brutto
Twoja cena 289,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 105,41 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 78,60 zł brutto
Twoja cena 56,60 zł brutto
Do koszykaCena: |
4,10 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,10 |
zł netto |
Cena: |
5,04 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,04 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
998 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Asfora ramka pojedyncza 1-krotna pozioma antracyt EPH5800171 SCHNEIDER
Ramka pojedyncza w kolorze antracytowym, serii Asfora, marki Schneider Electric, o numerze katalogowym EPH5800171. Ramka pojedyncza wykonana jest z materiału o zwiększonej odporności na UV dzięki czemu nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych. Elastyczna ramka, dobrze przylegająca do ściany, również w przypadku wystającej puszki (nie zlicowanej z płaszczyzną ściany). Asfora to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o eleganckim kształcie oraz szerokiej funkcjonalności. Dostepna jest w 6 kolorach: biały, kremowy, aluminium, stal, brąz oraz antracyt, co pozwala stworzyć 36 kombinacji kolorystycznych. Prosta forma, szeroki asortyment oraz szybka i łatwa instalacja to zalety serii Asfora.
Opis serii
Parametry techniczne: Asfora ramka pojedyncza 1-krotna pozioma antracyt EPH5800171 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 9 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Antracyt |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 7016 |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 83 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 83 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
EPH5800171_document -
m/download/17946872/eph5800171-document.pdf [82.44 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998425/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
Internal PEP ENVPEP1810006_V1-EN -
m/download/17855045/internal-pep-envpep1810006-v1-en.pdf [354.42 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Asfora ramka pojedyncza 1-krotna pozioma antracyt EPH5800171 SCHNEIDER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1253brutto |
|
516 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1650brutto |
|
27 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1646brutto |
|
24 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
687brutto |
|
147 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
854brutto |
|
1168 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1441brutto |
|
100 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5836brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2394brutto |
|
98 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1559brutto |
|
23 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1301brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
260brutto |
|
1338 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1397brutto |
|
13 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2994brutto |
|
31 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17627brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7305brutto |
|
7 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Asfora ramka pojedyncza 1-krotna pozioma antracyt EPH5800171 SCHNEIDER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1673brutto |
|
40 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11694brutto |
|
8 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1371brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1114brutto |
|
121 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1541brutto |
|
22 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1597brutto |
|
97 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
920brutto |
|
327 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1361brutto |
|
41 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2750brutto |
|
17 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2406brutto |
|
126 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1585brutto |
|
30 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9593brutto |
|
12 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
948brutto |
|
8 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6454brutto |
|
1 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135
