Polecane
Cena: |
20,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,20 |
zł netto |
Cena: |
24,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
126 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: STEROWANIE BEZPRZEWODOWE Klawisz łącznika bezprzewodowego dwukanałowego kolor czarny metalik K-1RB/33 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do systemów magistralnych | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 7.2 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9005 |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Szerokość | 57 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 57 mm |
| Z miejscem na etykietę/opis | nie |
| Z wymiennymi soczewkami/symbolami | nie |
| Zastosowanie | Inne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co STEROWANIE BEZPRZEWODOWE Klawisz łącznika bezprzewodowego dwukanałowego kolor czarny metalik K-1RB/33 OSPEL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135