Polecane
Cena: |
6,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,64 |
zł netto |
Cena: |
8,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
46 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Suno Ramka Pojedyncza Jednokrotna Czarny 721521 LEGRAND
Ramka - 1x. Stanowią uzupełnienie dla wszystkich mechanizmów serii Suno. Kolor Czarny.
Opis serii
Parametry techniczne: Suno Ramka Pojedyncza Jednokrotna Czarny 721521 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 83 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Czarny |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 83 mm |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 9.8 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
721511_karta_katalogowaen[1].pdf [2022-09-14 12:49, 1.32 MB]
LGJKOSBIZF -
m/download/22603827/lgjkosbizf.pdf [448.88 kB]
LGRP-01397-V01.01-EN -
m/download/22603834/lgrp-01397-v01-01-en.pdf [638.64 kB]
LGXAWEPGRU -
m/download/22603839/lgxawepgru.pdf [436.37 kB]
LGUEIKKSXM -
m/download/22603838/lgueikksxm.pdf [425.00 kB]
LGTRDOSECT -
m/download/22603837/lgtrdosect.pdf [769.23 kB]
LGSCDUFXER -
m/download/22603836/lgscdufxer.pdf [436.92 kB]
LGQYMXDXJZ -
m/download/22603833/lgqymxdxjz.pdf [379.61 kB]
LGNXAJRTWW -
m/download/22603832/lgnxajrtww.pdf [446.46 kB]
LGNFBGGPND -
m/download/22603831/lgnfbggpnd.pdf [1.51 MB]
LGMNTMSQGL -
m/download/22603830/lgmntmsqgl.pdf [832.36 kB]
LGKJVWDETJ -
m/download/22603829/lgkjvwdetj.pdf [435.22 kB]
LGKAXLCDED -
m/download/22603828/lgkaxlcded.pdf [1.00 MB]
LGIXTSCDVU -
m/download/22603826/lgixtscdvu.pdf [767.84 kB]
LGIUROVGLZ -
m/download/22603825/lgiurovglz.pdf [614.68 kB]
LGIIIVJLIV -
m/download/22603824/lgiiivjliv.pdf [682.16 kB]
LGHSXEKNBG -
m/download/22603823/lghsxeknbg.pdf [952.21 kB]
LGHLTDPFRX -
m/download/22603822/lghltdpfrx.pdf [435.21 kB]
LGHGDKNIXS -
m/download/22603821/lghgdknixs.pdf [616.59 kB]
LGGFROWWJT -
m/download/22603820/lggfrowwjt.pdf [1.48 MB]
LGDUPJHOYV -
m/download/22603819/lgdupjhoyv.pdf [745.39 kB]
LGALWSMGCQ -
m/download/22603818/lgalwsmgcq.pdf [759.96 kB]
F03652EN-00 -
m/download/22603812/f03652en-00.pdf [1.32 MB]
LGRP-01560-V01.01-EN -
m/download/22603835/lgrp-01560-v01-01-en.pdf [675.34 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Suno Ramka Pojedyncza Jednokrotna Czarny 721521 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135