Polecane
Cena: |
53,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
53,21 |
zł netto |
Cena: |
65,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
65,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Niloe Step Łącznik Sterowania Roletami 3-Pozycyjny Góra Stop Dół 6Ax Kolor Biały 863144 LEGRAND
- Mechanizmy dostarczane z klawiszem, pazurkami i uchwytem montażowym - Do wyposażenia w ramkę - Montaż na wkręty lub pazurki Łącznik do sterowania roletami 6 AX Biały- Łącznik do bezpośredniego sterowania roletami "góra,stop,dół"- Zaciski automatyczne- Biały
Opis serii
Parametry techniczne: Niloe Step Łącznik Sterowania Roletami 3-Pozycyjny Góra Stop Dół 6Ax Kolor Biały 863144 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do rolet | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Blokada elektryczna i mechaniczna | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 44 mm |
| Głębokość wbudowania | 31 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Inne |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba przycisków | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 58 mm |
| Model | Inne |
| Napęd elektryczny | nie |
| Napęd mechaniczny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 75.8 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 75.8 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
19.0238.a_tlumaczenie[1].pdf [2022-09-14 13:11, 237.37 kB]
863143_44_863343_44_863443_44_863543_44_karta_katalogowa_en[1].pdf [2022-09-14 13:11, 181.02 kB]
F03008EN-00 -
m/download/22609244/f03008en-00.pdf [184.68 kB]
LGIQHEQTBR -
m/download/22609246/lgiqheqtbr.pdf [635.74 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Niloe Step Łącznik Sterowania Roletami 3-Pozycyjny Góra Stop Dół 6Ax Kolor Biały 863144 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135