Polecane
Cena: |
45,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,96 |
zł netto |
Cena: |
56,53 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,53 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
92 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: lumina Gniazdo RTV-SAT przelotowe czarny HAGER
Połączenia
Częstotliwość
Rezystancja
Materiał
Instalacja / Montaż
Wyposażenie
Parametry techniczne: lumina Gniazdo RTV-SAT przelotowe czarny HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa skuteczności ekranowania | Klasa A |
| Pasmo częstotliwości radiowej | 88 - 108 MHz |
| Pasmo częstotliwości SAT | 5 - 2400 MHz |
| Pasmo częstotliwości TV | 5 - 2400 MHz |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| DAB+ | nie |
| Do rozdzielni teleinformatycznej | tak |
| Do zasilania zdalnego | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba gniazd | 3 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 3 |
| Materiał | Inne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 24 mm |
| Model | Gniazdo przelotowe |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9004 |
| Pokrywa | Plakietka centralna |
| Rodzaj gniazdka | SAT |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Tłumienie przelotowe dla 2150 MHz | 6 dB |
| Tłumienie przelotowe dla 860 MHz | 4 dB |
| Tłumienie wejściowe dla 2150 MHz | 8 dB |
| Tłumienie wejściowe dla 860 MHz | 10 dB |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Zakres częstotliwości | 5 - 2400 MHz |
Pliki do pobrania
PDS_WL3123_3301_pl-PL -
m/download/23391339/pds-wl3123-3301-pl-pl.pdf [147.55 kB]
24PL019_Lumina broszura -
m/download/23391343/24pl019-lumina-broszura.pdf [5.27 MB]
rohs_declaration_WL3123_en-GB -
m/download/23391340/rohs-declaration-wl3123-en-gb.pdf [42.15 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_185_WA_2019_V1_1 -
m/download/23391341/hager-deklaracja-ce-185-wa-2019-v1-1.pdf [208.52 kB]
PEP_HAGE-01265-V01.01-EN -
m/download/23391342/pep-hage-01265-v01-01-en.pdf [415.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co lumina Gniazdo RTV-SAT przelotowe czarny HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135