Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 133,82 zł brutto
Twoja cena 92,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 899,00 zł brutto
Twoja cena 899,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,66 zł brutto
Twoja cena 35,13 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 291,51 zł brutto
Twoja cena 99,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 56,58 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 36,16 zł brutto
Twoja cena 24,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 8,18 zł brutto
Twoja cena 4,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszykaCena: |
25,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,05 |
zł netto |
Cena: |
30,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
18 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
110 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER Q.x Klawisze do łącznika 2-klawiszowego para aluminium aksamit lakierowana 16236084 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2785029/0/hager_16236084_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: BERKER Q.x Klawisze do łącznika 2-klawiszowego para aluminium aksamit lakierowana 16236084 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z dotykowym symbolem / „bez barier” | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do systemów magistralnych | tak |
| Gatunek materiału | Duroplast |
| Głębokość | 22.5 mm |
| Kolor | Aluminium |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Przycisk wahadłowy podwójny |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9006 |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy |
| Szerokość | 58 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 58 mm |
| Z miejscem na etykietę/opis | nie |
| Z wymiennymi soczewkami/symbolami | nie |
| Zastosowanie | Łącznik/przycisk |
Pliki do pobrania
hager_16236084_karta_katalogowa.pdf [2022-04-02 00:36, 238.22 kB]
PDS_16236084_3301_pl-PL -
m/download/23394236/pds-16236084-3301-pl-pl.pdf [101.72 kB]
rohs_declaration_16236084_en-GB -
m/download/23394237/rohs-declaration-16236084-en-gb.pdf [42.16 kB]
52_01_08_2021 -
m/download/23394238/52-01-08-2021.pdf [192.31 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER Q.x Klawisze do łącznika 2-klawiszowego para aluminium aksamit lakierowana 16236084 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
72909brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8058brutto |
|
64 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2732brutto |
|
40 szt |
24h |
|
468 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4587brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2867brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3739brutto |
|
0 szt |
24h |
|
373 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19575brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2583brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4516brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19141brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2492brutto |
|
43 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12664brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2747brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
633brutto |
|
449 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt BERKER Q.x Klawisze do łącznika 2-klawiszowego para aluminium aksamit lakierowana 16236084 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
402brutto |
|
52 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4530brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
74 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2981brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1884brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
93 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
514brutto |
|
405 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3859brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
123 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135