Polecane
Cena: |
43,25 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,25 |
zł netto |
Cena: |
53,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
53,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
50 M |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
350 M |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WTE 21R (50 M.) RURA OCHRONNA E03DK-09040100600 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Bezhalogenowe | TAK |
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Certyfikat CSA | Nie |
| Certyfikat DIN EN 61386-23 | Tak |
| Certyfikat Lloyd’s Register TA | Nie |
| Certyfikat LUL/british standard | Nie |
| Certyfikat NF F 16-101 | Nie |
| Certyfikat UR | Nie |
| Certyfikat UTAC | Nie |
| Długość brutto | 0 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Poliamid 12 |
| Materiał osłony | Bez osłony |
| nazwa skrócona | WTE 21R |
| Odporność na promieniowanie UV | Nie |
| Ognioodporność zgodnie z UL94 | HB |
| Olejoodporność | Tak |
| Podatność na zginanie | Elastyczny/giętki |
| Powłoka wewnętrzna poślizgowa | Nie |
| Rozprzestrzeniające płomień | Nie |
| Statyczny promień gięcia [mm] | 50 mm |
| Szerokość brutto | 0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 21.7 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 28.5 mm |
| waga brutto kg | 0 |
| waga netto kg | 0 |
| Wysokość brutto | 0 |
| Wytrzymałość na ściskanie [N] | 200 N |
| Z pilotem | Nie |
| Z rozcięciem wzdłużnym | Nie |
| Zakres temperatury otoczenia [°C] | -25 °C |
| Zamykane (dwuczęściowe) | Nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135