Polecane
Cena: |
2166,48 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 166,48 |
zł netto |
Cena: |
2664,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 664,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Optiline 45 słup instalacyjny rozporowy jednostronny aluminiowy 3100-3500mm ISM20102 SCHNEIDER
OptiLine 45, słup instalacyjny, jednostronny, naturalny, 3100...3500mm. rodzina produktów: OptiLine 45 - system instalacji kabli: biegun - typ produktu: biegun.
Parametry techniczne: Optiline 45 słup instalacyjny rozporowy jednostronny aluminiowy 3100-3500mm ISM20102 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wyrównanie wysokości | 400 mm |
| Wysokość kolumny | 3100 - 3500 mm |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Głębokość kolumny | 68 mm |
| Kierunek wprowadzenia kabla | Z góry / z dołu |
| Kolor kolumny | Inne |
| Kolor pokrywy | Aluminium |
| Kształt kolumny | Owalny |
| Liczba przegród | 1 |
| Liczba wymiennych pokryw | 1 |
| Materiał bezhalogenowy kolumny | tak |
| Materiał bezhalogenowy pokrywy | tak |
| Materiał kolumny elektroinstalacyjnej | Aluminium |
| Materiał pokrywy | Aluminium |
| Model | Jednostronny |
| Montaż podłogowy | tak |
| Numer RAL pokrywy | 9006 |
| Powierzchnia górna kolumny | Anodowanie |
| Powierzchnia pokrywy | Anodowanie |
| Profil przelotowy | tak |
| Przekrój użyteczny | 442 mm² |
| Przenośny | nie |
| Regulowane | tak |
| Rodzaj materiału kolumny elektroinstalacyjnej | Inne |
| Rodzaj materiału pokrywy | Inne |
| Sposób mocowania | Teleskopowy |
| Szerokość kolumny | 89 mm |
| Szerokość pokrywy | 45 mm |
| Z okablowaniem | nie |
Pliki do pobrania
ISM20102_document -
m/download/17948810/ism20102-document.pdf [58.85 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21999885/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP060309EN -
m/download/17853478/envpep060309en.pdf [166.91 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Optiline 45 słup instalacyjny rozporowy jednostronny aluminiowy 3100-3500mm ISM20102 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135