Polecane
Cena: |
3234,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 234,92 |
zł netto |
Cena: |
3978,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 978,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Thorsman Słup rozporowy T10 jednostronny biały 2870mm 5863502 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wyrównanie wysokości | 400 mm |
| Wysokość kolumny | 2870 - 3270 mm |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Głębokość kolumny | 61 mm |
| Kierunek wprowadzenia kabla | Z góry / u góry |
| Kolor kolumny | Biały |
| Kolor pokrywy | Biały |
| Kształt kolumny | Inne |
| Liczba przegród | 1 |
| Liczba wymiennych pokryw | 1 |
| Materiał bezhalogenowy kolumny | tak |
| Materiał bezhalogenowy pokrywy | tak |
| Materiał kolumny elektroinstalacyjnej | Aluminium |
| Materiał pokrywy | Aluminium |
| Model | Jednostronny |
| Montaż podłogowy | tak |
| Numer RAL kolumny | 9003 |
| Numer RAL pokrywy | 9003 |
| Powierzchnia górna kolumny | Powlekanie |
| Powierzchnia pokrywy | Powlekanie |
| Profil przelotowy | tak |
| Przekrój użyteczny | 5303 mm² |
| Przenośny | nie |
| Regulowane | tak |
| Rodzaj materiału kolumny elektroinstalacyjnej | Inne |
| Rodzaj materiału pokrywy | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Szerokość kolumny | 120 mm |
| Szerokość pokrywy | 80 mm |
| Z okablowaniem | nie |
Pliki do pobrania
files_p_doc_ref_lsb03002_thorsman_inst.syst [2022-06-09 09:14, 48.92 MB]
5863502_document -
m/download/17948232/5863502-document.pdf [55.20 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21990452/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP101021EN (web) -
m/download/17853493/envpep101021en-web.pdf [787.61 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Thorsman Słup rozporowy T10 jednostronny biały 2870mm 5863502 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135