tehalit.UK Uniwersalna puszka podłogowa na nóżkach rozmiar 3 75-125mm stal UDH3075125 HAGER
10 dni
Stan magazynowy producenta
1 SZT
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
http://www.hager.pl/files/download/0/2802818/0/hager_UDH3075125_karta_katalogowa.pdf
Parametr Wartość
Minimalna wysokość wylewki 75 mm
Wykonanie/rodzaj pokrywy Uniwersalny
Zakres możliwej niwelacji poziomu 75 - 125 mm
Do kanałów podpodłogowych zlicowanych z wylewką tak
Do kanałów zalewanych w posadzce, zamkniętych nie
Materiał ścian bocznych Tworzywo sztuczne
Możliwość odłączenia pokrywy od puszki nie
Możliwość zainstalowania uszczelki nie
Płyta dolna nie
Rozmiar nominalny 340 mm
Szerokość kanału 190 - 340 mm