tehalit.UK Uniwersalna puszka podłogowa na nóżkach rozmiar 2 165-215mm stal UDH2165215 HAGER
10 dni
Stan magazynowy producenta
11 SZT
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
http://www.hager.pl/files/download/0/2802813/0/hager_UDH2165215_karta_katalogowa.pdf
Parametr Wartość
Minimalna wysokość wylewki 165 mm
Wykonanie/rodzaj pokrywy Uniwersalny
Zakres możliwej niwelacji poziomu 165 - 215 mm
Do kanałów podpodłogowych zlicowanych z wylewką tak
Do kanałów zalewanych w posadzce, zamkniętych nie
Materiał ścian bocznych Tworzywo sztuczne
Możliwość odłączenia pokrywy od puszki nie
Możliwość zainstalowania uszczelki nie
Płyta dolna nie
Rozmiar nominalny 240 mm
Szerokość kanału 190 - 240 mm