Polecane
Cena: |
4124,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4 124,44 |
zł netto |
Cena: |
5073,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5 073,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Podstawa Wzmacniająca Do Puszki /Obciążenie Max 20Kn/ 089684 LEGRAND
Puszki podłogowe- Do dużych obciążeń- Zgodnie z normami PN-EN 60-670 i PN-EN 50 085-2-2- Puszki podłogowe do dużych obciążeń do stosowania w połączeniu z ramą metalową do wylewek nr ref.0896 34Wytrzymują nacisk do 8 lub do 20 kN w zależności od pokrywy i konfiguracji zapewniają stopień ochrony IP66, IP52 lub IP30- Aby prawidłowo skompletować zestaw puszki podłogowej, należy wybrać ramę metalową do wylewekpodstawę wzmacniającą 8 lub 20 kN oraz puszkę 24-modułową lub pokrywę rewizyjnąPodstawy wzmacniające- Podstawa wzmacniająca do ramy metalowej nr ref. 0896 34zapewniająca wytrzymałość na nacisk do 20 kN- Do stosowania z puszkami podłogowymi 0896 86/88lub pokrywą rewizyjną nr ref. 0896 85
Parametry techniczne: Podstawa Wzmacniająca Do Puszki /Obciążenie Max 20Kn/ 089684 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj czyszczenia podłogi | Suchy |
| Czyszczenie podłogi | Suchy |
| Długość | 382 mm |
| Grubość materiału | 2 mm |
| Materiał | Stal |
| Otwór montażowy | Kwadratowy |
| Pokrywa otworów montażowych | tak |
| Szerokość | 382 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Podstawa Wzmacniająca Do Puszki /Obciążenie Max 20Kn/ 089684 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135