tehalit.BK Pokrywa R06 fi215 BKF/BKW 300x800mm stal BKA300800R06 HAGER
tehalit.BK Pokrywa R06 fi215 BKF/BKW 300x800mm stal BKA300800R06 HAGER (BKA300800R06)
Do ulubionych
Opis produktu: tehalit.BK Pokrywa R06 fi215 BKF/BKW 300x800mm stal BKA300800R06 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2802915/0/hager_BKA300800R06_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.BK Pokrywa R06 fi215 BKF/BKW 300x800mm stal BKA300800R06 HAGER
Parametr Wartość
Rodzaj wyjścia kablowego Brak
Wykonanie/rodzaj pokrywy Płaski
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk
Długość 800 mm
Grubość materiału 3 mm
Liczba otworów montażowych 1
Materiał Stal
Pokrywa otworów montażowych tak
Szerokość 270 mm