Polecane
Cena: |
18,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,59 |
zł netto |
Cena: |
22,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER CC-M 70/48 ST Oznaczenie urządzenia, 48 mm, Stal nierdzewna mikro-wytrawiana 1.4301 (ST), srebrny 1415740000 /40szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 0.5 m |
| Kolor | Srebro |
| Magnetyczny | nie |
| Model samoprzylepny | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 48 mm |
| Tekstowy | Bez nadruku |
| Wysokość | 70 mm |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135