Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 331,66 zł brutto
Twoja cena 262,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 42,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,57 zł brutto
Twoja cena 20,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,03 zł brutto
Twoja cena 58,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszykaCena: |
5,35 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,35 |
zł netto |
Cena: |
6,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Taśma izolacyjna VDE 25 mm x 20 m fioletowa 263874 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 20 m |
| Do wysokich napięć | nie |
| Dwustronny | nie |
| Grubość | 0.15 mm |
| Izolacyjna | tak |
| Kolor | Fioletowy |
| Materiał | Polichlorek winylu (PVC) |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Samogasnące | tak |
| Samospajalna/amalgamacja | nie |
| Szerokość | 25 mm |
| Wulkanizująca | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Produkty z tej samej kategorii co Taśma izolacyjna VDE 25 mm x 20 m fioletowa 263874 HAUPA
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3655brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
390 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3891brutto |
|
17 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2344brutto |
|
40 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
358brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
60 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
389brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
338brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2739brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
147 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
164brutto |
|
0 szt |
24h |
|
500 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3872brutto |
|
0 M |
24h |
|
165 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
168brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
318 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
349brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1456brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
168 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
358brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
586 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135