Parametry techniczne: WEIDMULLER HSS-HF 1/2 8.0-11.0/50Y System kodowania kabli, 8 - 11 mm, 21.1 mm, poliolefin, żółty 1961940000 /1500szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 50.8 mm |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nadruk | Brak |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Szerokość | 21.1 mm |
| Średnica kabla | 11 - 8 mm |
| Średnica żyły | 35 - 25 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER HSS-HF 1/2 8.0-11.0/50Y System kodowania kabli, 8 - 11 mm, 21.1 mm, poliolefin, żółty 1961940000 /1500szt./