Parametry techniczne: WEIDMULLER HSS-HF 19.1-38.1EL Y10M System kodowania kabli, 19.1 - 38.1 mm, 10000 x 60.5 mm, poliolefin, żółty 1423310000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nadruk | Brak |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Szerokość | 60.5 mm |
| Średnica kabla | 38.1 - 19.1 mm |
| Średnica żyły | 240 - 70 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER HSS-HF 19.1-38.1EL Y10M System kodowania kabli, 19.1 - 38.1 mm, 10000 x 60.5 mm, poliolefin, żółty 1423310000 /1szt./