Polecane
Cena: |
1918,95 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 918,95 |
zł netto |
Cena: |
2360,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 360,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: THM WO T 24.5/62 WS System oznaczania przewodów, nr.katalogowy 1003420000 /1szt./ WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /1szt./
Parametry techniczne: THM WO T 24.5/62 WS System oznaczania przewodów, nr.katalogowy 1003420000 /1szt./ WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 24.5 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Inne |
| Model | W formie rolki |
| Nadruk | Brak |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Sposób montażu | Klejenie |
| Szerokość | 62 mm |
| Średnica kabla | 13.7 - 6.1 mm |
| Średnica żyły | 95 - 0.75 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
Produkty z tej samej kategorii co THM WO T 24.5/62 WS System oznaczania przewodów, nr.katalogowy 1003420000 /1szt./ WEIDMÜLLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135