Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 87,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 166,05 zł brutto
Twoja cena 113,40 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 331,66 zł brutto
Twoja cena 262,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 42,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 218,94 zł brutto
Twoja cena 139,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,67 zł brutto
Twoja cena 117,43 zł brutto
Do koszykaCena: |
1,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,40 |
zł netto |
Cena: |
1,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rura termokurczliwa cienkościenna (zielono - żółte) /opk=40szt./ RTC 4,8-2,4 ERKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość ścianki po skurczeniu | 0.51 mm |
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 2.4 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 4.8 mm |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat UL | tak |
| Długość | 1 m |
| Kolor | Zielono-żółty |
| Materiał | Poliolefina (PO-X) |
| Model | Cienkościenny |
| Możliwość nadruku | nie |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Z klejem w środku | nie |
| Zakres temperatur pracy | -30 - 105 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rura termokurczliwa cienkościenna (zielono - żółte) /opk=40szt./ RTC 4,8-2,4 ERKO
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2857brutto |
|
0 M |
24h |
|
185 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
265brutto |
|
0 M |
24h |
|
2560 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
548brutto |
|
2 M |
24h |
|
2390 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
215brutto |
|
0 M |
24h |
|
5460 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
377brutto |
|
0 M |
24h |
|
3690 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
231brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
625brutto |
|
30 M |
24h |
|
150 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
156brutto |
|
100 M |
24h |
|
200 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
283brutto |
|
0 M |
24h |
|
100 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
572brutto |
|
32 M |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
161brutto |
|
0 M |
24h |
|
200 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11875brutto |
|
0 M |
24h |
|
1452 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
156brutto |
|
85 M |
24h |
|
1000 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1235brutto |
|
173 M |
24h |
|
3010 M |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135