Polecane
Cena: |
108,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
108,36 |
zł netto |
Cena: |
133,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
133,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
108 M |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RPM 140/50
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 50 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 140 mm |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat UL | nie |
| Długość | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Poliolefina (PO-X) |
| Model | Pogrubiony |
| Możliwość nadruku | nie |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Współczynnik kurczliwości | 3:1 |
| Z klejem w środku | tak |
| Zakres temperatur pracy | -35 - 110 °C |
Pliki do pobrania
trjha140250011003mc1-6068764-en -
m/download/20188555/trjha140250011003mc1-6068764-en.pdf [33.27 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RPM 140/50
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135