Polecane
Cena: |
34,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,51 |
zł netto |
Cena: |
42,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
120 M |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rura termokurczliwa pogrubiona z mastikiem uszczelniającym RPM 40/12 x1 RADPOL
Przeznaczenie: RPM to rura termokurczliwa pokryta na całej długości mastikiem przeznaczona do ochrony połączeń rur metalowych oraz innych złączy wymagających uszczelnienia. Sieciowana radiacyjnie osłona zapewnia efektywną mechaniczną ochronę. Warstwa mastiku zabezpiecza przed wodą i wilgocią.Temperatura pracy: od -35 do +110°C (IEC 216)Współczynnik skurczu: 3:1Minimalna temperatura obkurczania: +120°CKolor standardowy: czarnyOdporne na UVNa całej długości pokryte mastikiem uszczelniającymDobre właściwości izolacyjne
Parametry techniczne: Rura termokurczliwa pogrubiona z mastikiem uszczelniającym RPM 40/12 x1 RADPOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 12 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 40 mm |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat UL | nie |
| Długość | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Poliolefina (PO-X) |
| Model | Pogrubiony |
| Możliwość nadruku | nie |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Współczynnik kurczliwości | 3:1 |
| Z klejem w środku | tak |
| Zakres temperatur pracy | -35 - 110 °C |
Pliki do pobrania
trjha400112011003mc1-6068759-en -
m/download/20188549/trjha400112011003mc1-6068759-en.pdf [138.25 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rura termokurczliwa pogrubiona z mastikiem uszczelniającym RPM 40/12 x1 RADPOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135