Polecane
Cena: |
87,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
85,31 |
zł netto |
Cena: |
108,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
104,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
35 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
414 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Izolator odciągowy kompozytowy SDI90.150 ENSTO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Min. wytrzymywane napięcie udarowe piorunowe – warunki suche | 126 kV |
| Napięcie wytrzymywane udarowe o częstotliwości sieciowej – w deszczu | 57 kV |
| Ciężar | 0.99 kg/m |
| Długość | 396 mm |
| Droga upływu | 391 mm |
| Materiał | Kompozyt |
| Min. napięcie udarowe piorunowe – warunki suche | 126 kV |
| Model | Izolator odciągowy |
| Napięcie udarowe wytrzymywane o częstotliwości sieciowej – w deszczu | 57 kV |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Obciążenie niszczące | 70 kN |
| Stopień zanieczyszczenia | 1 |
| Średnica | 86 mm |
Pliki do pobrania
2018_001_SDI90.150 -
m/download/13104241/2018-001-sdi90-150.pdf [145.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Ensto Pol Sp. z o.o. ul. Energetyczna 1 80-180 Kowale biuro@ensto.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Ensto Pol Sp. z o.o. ul. Energetyczna 1 80-180 Kowale biuro@ensto.com
Produkty z tej samej kategorii co Izolator odciągowy kompozytowy SDI90.150 ENSTO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135