Polecane
Cena: |
79,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
79,90 |
zł netto |
Cena: |
98,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
98,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
238 M |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.HA7 Kanał grzebieniowy bezhalogenowy 100x60mm jasnoszary HA7100060 HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.HA7 Kanał grzebieniowy bezhalogenowy 100x60mm jasnoszary HA7100060 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozstaw szczelin | 6.5 mm |
| Szerokość szczeliny | 6 mm |
| Numer RAL | 7035 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 2000 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | ABS |
| Model elastyczny | nie |
| Przekrój użyteczny | 4988 mm² |
| Rodzaj ściany bocznej | Rowkowana |
| Samogasnące | tak |
| Sposób mocowania | Perforowanie dna |
| Szerokość | 60 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Z pokrywą | tak |
Pliki do pobrania
hager_ha7100060_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 16:06, 224.71 kB]
PDS_HA7100060_3301_pl-PL -
m/download/23418186/pds-ha7100060-3301-pl-pl.pdf [95.00 kB]
rohs_declaration_HA7100060_en-GB -
m/download/23418187/rohs-declaration-ha7100060-en-gb.pdf [42.12 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_049_TR_2022_V1_0 -
m/download/23418188/hager-deklaracja-ce-049-tr-2022-v1-0.pdf [195.67 kB]
PEP_HAGER_HAGE-00674-V01.01-EN_10012022 -
m/download/23418189/pep-hager-hage-00674-v01-01-en-10012022.pdf [221.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.HA7 Kanał grzebieniowy bezhalogenowy 100x60mm jasnoszary HA7100060 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135