tehalit.LKG Kanał grzebieniowy PVC z pokrywą 75x125mm szary LKG7512507030B HAGER
tehalit.LKG Kanał grzebieniowy PVC z pokrywą 75x125mm szary LKG7512507030B HAGER (LKG7512507030B)
Nasz stan magazynowy
0 M
10 dni
Stan magazynowy producenta
16 M
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: tehalit.LKG Kanał grzebieniowy PVC z pokrywą 75x125mm szary LKG7512507030B HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.LKG Kanał grzebieniowy PVC z pokrywą 75x125mm szary LKG7512507030B HAGER
Parametr Wartość
Rozstaw szczelin 4 mm
Szerokość szczeliny 4 mm
Numer RAL 7030
Bezhalogenowe nie
Długość 2000 mm
Kolor Szary
Materiał Polichlorek winylu (PVC)
Model elastyczny nie
Przekrój użyteczny 8148 mm²
Rodzaj ściany bocznej Rowkowana
Samogasnące tak
Sposób mocowania Perforowanie dna
Szerokość 125 mm
Średnica 0 mm
Wysokość 75 mm
Z pokrywą tak
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.LKG Kanał grzebieniowy PVC z pokrywą 75x125mm szary LKG7512507030B HAGER