Polecane
Cena: |
13,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,97 |
zł netto |
Cena: |
16,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 M |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: KANAŁ GRZEBIENIOWY VK-FLEX 30,L=500MM,SAMOPRZYLEPNY,SZARY L2232 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozstaw szczelin | 4.5 mm |
| Szerokość szczeliny | 8 mm |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 500 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Inne |
| Model elastyczny | tak |
| Przekrój użyteczny | 379 mm² |
| Rodzaj ściany bocznej | Rowkowana |
| Samogasnące | tak |
| Sposób mocowania | Samoprzylepny / perforowanie dna |
| Szerokość | 0 mm |
| Średnica | 33 mm |
| Wysokość | 0 mm |
| Z pokrywą | nie |
Pliki do pobrania
PDS_L2232_3301_pl-PL -
m/download/23415404/pds-l2232-3301-pl-pl.pdf [121.42 kB]
rohs_declaration_L2232_en-GB -
m/download/23415405/rohs-declaration-l2232-en-gb.pdf [42.05 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_364_TR_2023_V1_0 -
m/download/23415406/hager-deklaracja-ce-364-tr-2023-v1-0.pdf [186.62 kB]
PEP_HAGE-01251-V01.01-EN -
m/download/23415407/pep-hage-01251-v01-01-en.pdf [399.61 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co KANAŁ GRZEBIENIOWY VK-FLEX 30,L=500MM,SAMOPRZYLEPNY,SZARY L2232 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135