Polecane
Cena: |
29,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,76 |
zł netto |
Cena: |
36,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.LFS Końcówka, 40x60mm, ocynkowana
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk galwaniczny |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Stal |
| Model | Lewy/prawy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Sposób mocowania | Wypinane |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | tak |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
PDS_LFS400606VERZ_3301_pl-PL -
m/download/23402505/pds-lfs400606verz-3301-pl-pl.pdf [129.64 kB]
TEH_HOM_LFS_E30_P-2400-358-17-MPA-BS_V2 -
m/download/23402504/teh-hom-lfs-e30-p-2400-358-17-mpa-bs-v2.pdf [1.43 MB]
T028B_EU-DECLARATION-OF-CONFORMITY_DE-EN_LFS -
m/download/23402506/t028b-eu-declaration-of-conformity-de-en-lfs.pdf [633.95 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.LFS Końcówka, 40x60mm, ocynkowana
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135