Polecane
Cena: |
29,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,46 |
zł netto |
Cena: |
35,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
35,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
12 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.LF Końcówka 60x150mm biały LF6015069016 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9016 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Lewy/prawy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Sposób mocowania | Wypinane |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
| Szerokość | 150 mm |
| Wysokość | 61 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 90 °C |
Pliki do pobrania
PDS_LF6015069016_3301_pl-PL -
m/download/23397508/pds-lf6015069016-3301-pl-pl.pdf [94.89 kB]
rohs_declaration_LF6015069016_en-GB -
m/download/23397509/rohs-declaration-lf6015069016-en-gb.pdf [42.13 kB]
hager_deklaracja_CE_086_CM_2023_v1_0_sig -
m/download/23397510/hager-deklaracja-ce-086-cm-2023-v1-0-sig.pdf [440.32 kB]
PEP_HAGE-01238-V01.01-EN -
m/download/23397511/pep-hage-01238-v01-01-en.pdf [400.99 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.LF Końcówka 60x150mm biały LF6015069016 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135