Polecane
Cena: |
13,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,59 |
zł netto |
Cena: |
16,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 M |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
34 M |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.SL Pokrywa 20x55 czarny SL2005529011 HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.SL Pokrywa 20x55 czarny SL2005529011 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9011 |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 2000 mm |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Głębokość | 20 mm |
| Kolor | Antracyt |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Położenie elementu uszczelniającego | Brak |
| Wysokość | 55 mm |
| Z folią ochronną | tak |
| Z taśmą dywanową | nie |
Pliki do pobrania
hager_sl2005529011_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:20, 222.70 kB]
PDS_SL2005529011_3301_pl-PL -
m/download/23425063/pds-sl2005529011-3301-pl-pl.pdf [98.92 kB]
rohs_declaration_SL2005529011_en-GB -
m/download/23425064/rohs-declaration-sl2005529011-en-gb.pdf [42.19 kB]
hager_deklaracja_CE_100_CM_2023_v1_0_sig -
m/download/23425065/hager-deklaracja-ce-100-cm-2023-v1-0-sig.pdf [407.24 kB]
PEP_HAGE-01240-V01.02-EN -
m/download/23425066/pep-hage-01240-v01-02-en.pdf [399.87 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.SL Pokrywa 20x55 czarny SL2005529011 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135