Polecane
Cena: |
26,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,39 |
zł netto |
Cena: |
33,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
32,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
8 M |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.SL Pokrywa 20x55 dąb SL200552D5 HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.SL Pokrywa 20x55 dąb SL200552D5 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 2000 mm |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Głębokość | 20 mm |
| Kolor | Drewno |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Położenie elementu uszczelniającego | Brak |
| Wykończenie ozdobne | Dąb |
| Wysokość | 55 mm |
| Z folią ochronną | tak |
| Z taśmą dywanową | nie |
Pliki do pobrania
hager_sl200552d5_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:19, 223.50 kB]
PDS_SL200552D5_3301_pl-PL -
m/download/23388008/pds-sl200552d5-3301-pl-pl.pdf [111.71 kB]
rohs_declaration_SL200552D5_en-GB -
m/download/23388009/rohs-declaration-sl200552d5-en-gb.pdf [42.27 kB]
TEH_CE_CERT_SL_EN_06122016 -
m/download/23388010/teh-ce-cert-sl-en-06122016.pdf [21.73 kB]
PEP_HAGE-01328-V01.01-EN -
m/download/23388011/pep-hage-01328-v01-01-en.pdf [406.73 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.SL Pokrywa 20x55 dąb SL200552D5 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135