Polecane
Cena: |
27,74 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,74 |
zł netto |
Cena: |
34,12 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
18 M |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.SL Podstawa 20x115 czarny SL201151 HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.SL Podstawa 20x115 czarny SL201151 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 2000 mm |
| Głębokość | 20 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba przegród | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Perforacja montażowa w części dolnej | tak |
| Sposób mocowania | Perforowanie dna |
| Wysokość | 115 mm |
| Z taśmą dywanową | nie |
Pliki do pobrania
hager_sl201151_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:50, 234.72 kB]
PDS_SL201151_3301_pl-PL -
m/download/23388817/pds-sl201151-3301-pl-pl.pdf [113.39 kB]
rohs_declaration_SL201151_en-GB -
m/download/23388818/rohs-declaration-sl201151-en-gb.pdf [42.29 kB]
hager_deklaracja_CE_100_CM_2023_v1_0_sig -
m/download/23388819/hager-deklaracja-ce-100-cm-2023-v1-0-sig.pdf [407.24 kB]
PEP_HAGE-01348-V01.01-EN -
m/download/23388820/pep-hage-01348-v01-01-en.pdf [383.81 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.SL Podstawa 20x115 czarny SL201151 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135