tehalit.BRS Kąt zewnętrzny 85x170 stal ocynk BRS851703VERZ HAGER
tehalit.BRS Kąt zewnętrzny 85x170 stal ocynk BRS851703VERZ HAGER (BRS851703VERZ)
Do ulubionych
Opis produktu: tehalit.BRS Kąt zewnętrzny 85x170 stal ocynk BRS851703VERZ HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2799570/0/hager_BRS851703VERZ_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.BRS Kąt zewnętrzny 85x170 stal ocynk BRS851703VERZ HAGER
Gatunek materiału Inne
Głębokość 83 mm
Sposób montażu pokrywy W środku
Symetryczny tak
Szerokość 170 mm
Szerokość pokrywy 1 80 mm
Szerokość pokrywy 2 0 mm
Szerokość pokrywy 3 0 mm
Z folią ochronną tak
Z klamrami kablowymi nie
Z łącznikiem nie
Zakres kątów 90 - 90 °
Zakres temperatury pracy -30 - 90 °C