Polecane
Cena: |
64,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
64,58 |
zł netto |
Cena: |
79,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
79,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
4 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Regulowany kąt zewnętrzny Cabloplus 130x55mm aluminium TKA1305506/8 KONTAKT
| Seria | CABLOPLUS |
| Nazwa produktu/Rodzaj | regulowany kąt zewnętrzny |
| Kolor | aluminium |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Szerokość produktu | 130mm |
| Głębokość produktu | 55mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436049819 |
| Waga jedn. | 0.118kg |
| EAN13 opak. | 8426436049819 |
| Wys. opak. zbiorczego | 9.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 13.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Klasa ETIM | EC000872 Narożnik zewnętrzny do kanałów osprzętowych |
| Model | część dolna z pokrywą |
| Wym. kanału | 130 × 55mm |
| Liczba pokryw kanału | 1 |
| Kąt | 85°-108° |
Parametry techniczne: Simon Connect Regulowany kąt zewnętrzny Cabloplus 130x55mm aluminium TKA1305506/8 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Aluminium |
| Liczba pokryw | 1 |
| Model | Część dolna i pokrywa |
Pliki do pobrania
6516,TKA1305506_8 -
m/download/23628006/6516-tka1305506-8.pdf [31.92 kB]
2017_UES0131 -
m/download/23646697/2017-ues0131.pdf [699.59 kB]
potwierdzenie_CABLOPLUS_PVC_M1 -
m/download/23651599/potwierdzenie-cabloplus-pvc-m1.pdf [836.45 kB]
CABLOPLUS PVC I ALU -
m/download/23651600/cabloplus-pvc-i-alu.pdf [784.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Regulowany kąt zewnętrzny Cabloplus 130x55mm aluminium TKA1305506/8 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135